/ מוזה הוצאה לאור

מוזה הוצאה לאור

מוזה הוצאה לאור הוקמה בשנת 2004 על ידי הסופר ומספר הסיפורים אייל עמית.

בהוצאת מוזה רואים אור ספרי מסע, פנטסיה ועידן חדש, תוך מתן דגש ליצירות מקור וליוצרים בעלי קול חדש, רענן, יחודי ועכשווי. באתר זה מוצגים ספריו של אייל עמית בלבד.

לדף המבצעים לחצו כאן.

וכתבתָּ

וכתבתָּ – 46 סיפורים בועטים ואמיתיים בז'אנר ה-ספוקן סטוריז. אחרי 6 שנים רצופות שבהן אני רץ עם מופע ה-spoken stories שלי על במת צוותא, בית ציוני אמריקה, הקאמרי ואינספור במות ברחבי הארץ, מזמין אתכם לעלות לרכבת ההרים של חיי. 46 אירועים משמעותיים ואמיתיים מחיי הפרטיים המצליחים לגעת עמוק בלב ולפעמים גם לתת אגרוף חזק בבטן. 5 מתוכם אלה הסיפורים שאתם כבר מכירים מהמופע. כל הסיפורים בספר כתובים בשפה עכשווית וזורמת. כולם מסופרים גובה העיניים, בגוף ראשון ובזמן הווה. אתם ואני יחד בתוך החוויה ובזמן אמת. מי שכבר שמע אותי פעם מספר סיפור, ימשיך לשמוע את הקול שלי גם בזמן הקריאה. סיפורים על אהבה, על זוגיות, על הורות, קריירה, הגשמה עצמית, מסעות, טיולים, בריאות, כסף, אומץ, שינוי, אש, תמרות עשן ויאללה בלגן. בסוף כל סיפור מופיע קוד QR ייחודי לסריקה בנייד או בטאבלט. עם סריקת הקוד תועברו לדף נסתר כאן אצלי באתר שבו…

כושי בלאנטיס

סיפורו של איש היטק המואס בשגרת חייו הנוחים, המרופדים והמשעממים, מת לעשות שינוי וללכת אחר ליבו, אך פשוט איננו מסוגל. בנסיבות יוצאות דופן יוצא למסע הזוי ממנו הוא לא חוזר אותו דבר. סיפור פנטסיה מטלטל שיגרום לכם לזוז על הכסא, גם אם הוא מאוד מאוד נוח.   עם יציאתו לאור של הספר נפרד אייל מדיפלומת מהנדס האלקטרוניקה שלו והקים את מוזה הוצאה לאור.   זהו ספרו השני. הספר יצא לאור בשנת 2004 . כיום כבר במהדורתו השישית.

צבע בכחול וזרוק לים

38 סיפורים קצרים המלווים מסע של בחור ישראלי המשתחרר מהצבא, נכשל בפסיכומטרי, לא מתקבל לאף אוניברסיטה, אורז תרמיל, קונה כרטיס, משאיר את חברה שלו מאחור ובורח לדרום אמריקה. צ'וֹלוֹת בבוליביה, אינדיאנים באמזונס, הזיות בקולומביה, שוד עם אקדח לראש בברזיל ואפילו מפגש עם המוות הם רק חלק קטן מהמסע אליו הוא יוצא. ספר מתנה אולטימטיבי לכל מי שמתכנן טיול ובייחוד למי שחזר. זהו ספרו הראשון של אייל עמית. הספר יצא לאור בשנת 2001 ומאז ועד היום ממשיך להסתובב בעולם על גבם של מטיילים, בעיקר בדרום אמריקה. כיום במהדורתו השמינית.

שלושת הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד!

שלושת הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד! רק 120ש"ח! במקום 207ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשלושת הספרים)

שני הספרים "וכתבתָּ + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד!

שני הספרים "וכתבתָּ + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד! רק 82ש"ח! במקום 138ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשני הספרים)

שני הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד!

שני הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד! רק 88ש"ח! במקום 151ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשני הספרים)

שני הספרים "צבע בכחול + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד!

שני הספרים "צבע בכחול + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד! רק 75ש"ח! במקום  125ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשני הספרים)