/ מוזה הוצאה לאור

מוזה הוצאה לאור

מוזה הוצאה לאור הוקמה בשנת 2004 על ידי הסופר ומספר הסיפורים אייל עמית.

בהוצאת מוזה רואים אור ספרי מסע, פנטסיה ועידן חדש, תוך מתן דגש ליצירות מקור וליוצרים בעלי קול חדש, רענן, יחודי ועכשווי. באתר זה מוצגים ספריו של אייל עמית בלבד.

לדף המבצעים (אל תפספסו!) לחצו כאן.

 

שימו לב, בעת ההזמנה רשמו ב"הערות" אם ברצונכם לקבל הקדשה, הוראות מיוחדות למסירה, סטיקרים מסויימים שבא לכם לקבל (מתנה) וכו'

מוזמנים באהבה

וכתבתָּ

וכתבתָּ – 46 סיפורים קצרים ואמיתיים בז'אנר ה-ספוקן סטוריז! 46 סיפורים קצרים, בגוף ראשון, בזמן הווה, ש"מדברים" לקורא בגובה העיניים, בשפה עכשווית ומאוד חווייתית. כולם אמיתיים וכולם מחייו הפרטיים של אייל עמית! סיפורים מצחיקים, סיפורים מרגשים, בין לבין גם מטלטלים ובועטים – כאלה שלא ישאירו אתכם אדישים! כל מה שהחיים מביאים כולל: זוגיות, הורות, קריירה, הגשמה עצמית, מסעות, בריאות, כסף, אהבה, אומץ, אש ותמרות עשן. חייו ונשמתו של אייל מצולמים ממגוון זוויות ומעוברים לפורמט טקסטואלי בסיפוריו. חלק מהסיפורים בספר זה העלה אייל במופע ה-spoken story שלו. זהו ספרו השלישי שזה עתה יצא לאור. שימו לב, לרגל השקת הספר ניתן לרכוש אותו עכשיו ב- 50ש"ח במקום 82ש"ח! המבצע מוגבל בזמן.

כושי בלאנטיס

סיפורו של איש היטק המואס בשגרת חייו הנוחים, המרופדים והמשעממים, מת לעשות שינוי וללכת אחר ליבו, אך פשוט איננו מסוגל. בנסיבות יוצאות דופן יוצא למסע הזוי ממנו הוא לא חוזר אותו דבר. סיפור פנטסיה מטלטל שיגרום לכם לזוז על הכסא, גם אם הוא מאוד מאוד נוח.   עם יציאתו לאור של הספר נפרד אייל מדיפלומת מהנדס האלקטרוניקה שלו והקים את מוזה הוצאה לאור.   זהו ספרו השני. הספר יצא לאור בשנת 2004 . כיום כבר במהדורתו השישית.

צבע בכחול וזרוק לים

38 סיפורים קצרים המלווים מסע של בחור ישראלי המשתחרר מהצבא, נכשל בפסיכומטרי, לא מתקבל לאף אוניברסיטה, אורז תרמיל, קונה כרטיס, משאיר את חברה שלו מאחור ובורח לדרום אמריקה. צ'וֹלוֹת בבוליביה, אינדיאנים באמזונס, הזיות בקולומביה, שוד עם אקדח לראש בברזיל ואפילו מפגש עם המוות הם רק חלק קטן מהמסע אליו הוא יוצא. ספר מתנה אולטימטיבי לכל מי שמתכנן טיול ובייחוד למי שחזר. זהו ספרו הראשון של אייל עמית. הספר יצא לאור בשנת 2001 ומאז ועד היום ממשיך להסתובב בעולם על גבם של מטיילים, בעיקר בדרום אמריקה. כיום במהדורתו השמינית.

שלושת הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד!

שלושת הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד! רק 120ש"ח! במקום 207ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשלושת הספרים)

שני הספרים "וכתבתָּ + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד!

שני הספרים "וכתבתָּ + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד! רק 82ש"ח! במקום 138ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשני הספרים)

שני הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד!

שני הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד! רק 88ש"ח! במקום 151ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשני הספרים)

שני הספרים "צבע בכחול + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד!

שני הספרים "צבע בכחול + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד! רק 75ש"ח! במקום  125ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשני הספרים)