initial image

וכתבתָּ

46 סיפורים קצרים בז'אנר הספוקן סטוריז

סיפורים אמיתיים מחייו של המחבר שיקחו אתכם למסע מטלטל, מרגש, מפתיע ומצחיק.

סיפורים על אהבה, על זוגיות, על הורות, קריירה, הגשמה עצמית, מסעות, טיולים, בריאות, רוח, כסף, אומץ, שינוי, אש ולא מעט עשן.

סיפורים מלאי השראה הכתובים בשפה עכשווית, קלילה וזורמת.

ספר מתנה מושלם למי שהיה כבר במופע הסיפורים של אייל עמית, וגם למי שעוד לא הספיק.

עכשיו ב-50ש"ח (במקום 82ש"ח)

initial image

כושי בלנטיס

ספר התעוררות!

מסע פנטזיה צבעוני השופך אור על נושא העבדות המודרנית. סיפורו של איש היטק המואס בשגרת חייו הנוחים, המרופדים והמשעממים, אשר מת לעשות שינוי בחייו, ללכת אחר ליבו, אך פשוט איננו מסוגל. היציאה מכלוב הזהב איננה פשוטה כלל. בנסיבות מפתיעות ולא שגרתיות הוא יוצא למסע הזוי ויוצא דופן ממנו הוא לא חוזר אותו דבר. עלילה מלאת השראה הנוטעת בקורא את האומץ ללכת אחר לבו.

הספר יצא לאור בשנת 2004 . כיום כבר במהדורתו השישית.

עכשיו ב-45ש"ח (במקום 69ש"ח)

initial image

צבע בכחול וזרוק לים

38 סיפורים קצרים על הטיול הגדול לדרום אמריקה

צ'וֹלוֹת בבוליביה, אינדיאנים באמזונס, הזיות בקולומביה, שוד עם אקדח לתוך הראש בברזיל ואפילו מפגש עם המוות – הם רק חלק קטן מהמסע הצבעוני וההזייתי אליו הוא יוצא עם שחרורו מהצבא. מסתבר שהחזרה הביתה אחרי טיול ארוך כזה, איננה פשוטה בכלל. כיצד מתמודדים?

38 סיפורים קצרים ובועטים, מפתיעים ומצחיקים. ספר מתנה אולטימטיבי לכל מי שמתכנן טיול אחרי הצבא, ובייחוד למי שחזר!

הספר יצא לאור בשנת 2001. כיום במהדורתו העשירית.

עכשיו ב-42ש"ח (במקום 56ש"ח)

ה
סטודיו נשימה מעגלית ממוקם בחצר האחורית של ביתנו בפרדס חנה. זה המקום שבו אני חי, נושם, מלמד, בונה ומטפל באמצעות כלי הדיג'ירידו, הידוע גם בשמו המקוצר דיג' או דידג'.
אם מתעוררת בכם הקריאה ללמוד לנגן בכלי הייחודי והקדום הזה, או הרצון לדעת לנשום נכון, למצוא את השקט הנפשי או הגופני,  להתוודע עם איכויות הריפוי העמוקות שלו, או לבנות לעצמכם דיג'רידו מקצועי, לתקן כלי סדוק וישן, או לרכוש כלי חדש – אני כאן, באהבה גדולה ועם 21 שנות ניסיון בנגינה, בהוראה, בבניית הכלי ובשנים האחרונות גם בטיפול באמצעות הדיג'ירידו בשיטה יחודית המבוססת על תורתו של המורה ההודי שלי – מוקש דהימן.

 

מוזמנים לצפות בסרטון קצר שמסביר הכל:
.
.
.

"מנטרה קאם אינסייד" – שיטת טיפול ייחודית בקול ותדר באמצעות דיג'ירידו המבוססת על תורתו ומשנתו של המסטר ההודי – מוקש דהימן – המורה הרוחני שלי בשני העשורים האחרונים והרוח החיה כאן בסטודיו נשימה מעגלית.

התמחות בבעיות נשימה על כל נגזרותיה, הפגת מתחים (סטרס בגוף ובנפש), ניקוי אנרגטי עוצמתי הן במרחב הפיזי והן באסטרלי, שחרור חסימות אנרגטיות בגוף, הסרת חסמים נפשיים וסנכרון המרכזים האנרגטיים (צ'קרות) בגוף.

תהליך בניית הדיג'רידו מרתק ומהנה לא פחות מהנגינה בו, ובנוסף גם יוצר קשר רגשי ועמוק לכלי. אם חשקה נפשכם לצאת למסע לא שגרתי, מלא במפסלות, דבקים, קליבות נגרים, ולבנות במו ידיכם ובזיעת אפכם את הדיג' הפרטי והמקצועי שלכם, מוזמנים בשמחה ובאהבה.

סדנת הבנייה פתוחה לנשים וגברים מגיל 15 ומעלה.

שיטת לימוד מיוחדת שפיתחתי ב-21 השנים האחרונות תאפשר לכם להיפתח לטכניקת הנשימה המעגלית בדיג'רידו בתוך חמישה שיעורים בלבד! השיעורים מתקיימים אצלי בסטודיו במתכונת פרטית, אחד על אחד. אורך כל שיעור שעה מלאה.

עם סבלנות אין קץ, חיוך גדול ותחושת שליחות אמיתית, אשמח מאוד לפגוש אתכם. אין צורך בידע קודם. הדיג'רידו הוא לכולם!

פוסטים אחרונים:

גלריה