/ דיג'רידו – סטודיו נשימה מעגלית – אייל עמית – נגינה | בנייה | טיפול

דיג'רידו – סטודיו נשימה מעגלית – אייל עמית – נגינה | בנייה | טיפול

ברוכים הבאים לסטודיו נשימה מעגלית בפרדס חנה - המקום שבו אני חי, נושם, מלמד, בונה ומטפל באמצעות כלי הדיג'רידו הידוע גם בשמות דידג'רידו, דידג' או דיג'.
אם מתעוררת בכם הקריאה ללמוד לנגן בכלי הדיג'רידו הייחודי והקדום הזה / לדעת לנשום נכון / למצוא את השקט / להתוודע עם איכויות הריפוי העמוקות שלו / לבנות לעצמכם דידג'רידו מקצועי / לתקן כלי סדוק וישן או לרכוש כלי חדש, אני כאן, באהבה כה גדולה, עם 21 שנות ניסיון בנגינה, בהוראה, בבניית הכלי ובשנים האחרונות גם בטיפול באמצעותו.
עם סבלנות אין קץ, חיוך גדול ותחושת שליחות אמיתית, אשמח מאוד לפגוש אתכם.
לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר 052-4822842

טיפול בדיג'רידו

"מנטרה קאם אינסייד" - שיטת טיפול ייחודית בקול ותדר המבוססת על תורתו ומשנתו של המסטר ההודי - מוקש דהימן - המורה הרוחני שלי בשני העשורים האחרונים והרוח החיה כאן בסטודיו נשימה מעגלית.

התמחות בבעיות נשימה על כל נגזרותיה, הפגת מתחים (סטרס בגוף ובנפש), ניקוי אנרגטי עוצמתי הן במרחב הפיזי והן באסטרלי, שחרור חסימות אנרגטיות בגוף, הסרת חסמים נפשיים וסנכרון המרכזים האנרגטיים (צ'קרות) בגוף.

סדנת בנייה

תהליך בניית הדיג'רידו מרתק ומהנה לא פחות מהנגינה בו, ובנוסף גם יוצר קשר רגשי ועמוק לכלי. אם חשקה נפשכם לצאת למסע לא שגרתי, מלא במיפסלות, דבקים, קליבות נגרים, ולבנות במו ידיכם ובזיעת אפכם את הדידג' הפרטי שלכם, מוזמנים בשמחה ובאהבה. סדנת בנייה פתוחה לנשים וגברים מגיל 15 ומעלה.

שיעורי נגינה

שיטת לימוד מיוחדת שפיתחתי ב-21 השנים האחרונות תאפשר לכם להיפתח לטכניקת הנשימה המעגלית בתוך חמישה שיעורים בלבד! השיעורים מתקיימים אצלי בסטודיו במתכונת פרטית, אחד על אחד. אורך כל שיעור שעה מלאה.

עם סבלנות אין קץ, חיוך גדול ותחושת שליחות אמיתית, אשמח מאוד לפגוש אתכם. אין צורך בידע קודם. הדיג'רידו הוא לכולם!