/ אייל עמית

אייל עמית

סדנה עצמית לבניית דיג'רידו . סטודיו נשימה מעגלית. אייל עמית. פרדס חנה
mukesh (7)
דיג'רידו מקצועיים חדשים למכירה. סטודיו נשימה מעגלית אייל עמית פרדס חנה
תיקון וחידוש דיג'רידו ישנים. סטודיו נשימה מעגלית. אייל עמית. פרדס חנה
אייל עמית מורה לנגינה בדיג'רידו סטודיו נשימה מעגלית פרדס חנה
WhatsApp Image 2020-07-22 at 21.20.18 (2)
WhatsApp Image 2021-10-14 at 12.23.16
המרכז לטיפול בדיג'רידו אייל עמית נשימה מעגלית

אייל עמית, מורה לנשימה נכונה ומלווה תהליכי ריפוי באמצעות נשימה בדיג'רידו בשיטה ייחודית שפיתח, המביא עמו ניסיון של 25 שנים בתחום הדיג'רידו, הוא מוותיקי הנגנים, הבנאים, המורים והמטפלים בדידג'רידו בישראל ותלמידו הקרוב של המאסטר ההודי – מוקש דהימן בשני העשורים האחרונים.

 

את המרכז לטיפול בדיג'רידו - סטודיו נשימה מעגלית פרדס חנה הקים הן במטרה לשמר את מלאכת בנייתו של הדיג'רידו והן במטרה להפיץ, ללמד ולהנגיש את איכויותיו התרפויטיות (טיפוליות) של הכלי בתחומי הגוף, הנפש והתודעה.

 

באמצעות הדידג'רידו ניתן להשיב נשימה טבעית שאבדה ולהפחית משמעותית סימפטומים הקשורים בסטרס כרוני כגון: אסטמה, אלרגיות, נחירות, דום נשימה, חרדה, דיכאון, טראומה, והרשימה עוד ארוכה.

 

המרכז לטיפול בדיג'רידו - סטודיו נשימה מעגלית מחולק לשלושה אזורים:

בית המלאכה בו אייל בונה את כלי הדיג'רידו בעבודת יד,

הסטודיו בו אייל מלמד דיג'רידו, מלווה תהליכי ריפוי באמצעות דיג'רידו ועורך מדיטציות דיג'רידו וטקסי סאונד הילינג,

אוהל הטיפי וחצר הסטודיו המשמש כמרחב היטהרות, לימוד ו-וולקאמינג סנטר.

 

אל המרכז לטיפול בדיג'רידו - סטודיו נשימה מעגלית פרדס חנה מגיעים תלמידים ומטופלים מכל רחבי הארץ. צפון, דרום ומרכז, ללא הבדלי דת, מין, גזע, לאום ומגדר. הנשימה היא לכולם!

 

דיג'רידו הוא כלי נגינה קדום מראשית ההיסטוריה האנושית, בעל תו אחד, העשוי מגזע עץ חלול, שהתגלה ופותח על ידי תושביה המקוריים של אוסטרליה - האבוריג'ינים. הדיג'רידו נחשב ככלי הנשיפה העתיק בעולם ושימש בעיקר לטקסים פולחניים, לצרכים מוסיקליים ולצורכי ריפוי.

 

זה לקח שנים רבות עד שבעולם הרפואה הכירו בדיג'רידו באופן רשמי ככלי ריפוי ולא רק ככלי מוסיקלי, אך לאחר ביצוע מחקרים מקיפים רבים בארצות המערב אודות השפעותיו התרפויטיות של הדיג'רידו (על הנשימה, על מערכות הגוף, על פעילות המוח) היום כבר קופות החולים בישראל ממליצות על הדיג'רידו כטיפול משלים בנחירות ובתסמונת דום נשימה חסימתי בשינה. זה לבדו מדהים ומשמח מאוד, אך לא ירחק היום ובקופות החולים גם יכירו וימליצו על הדיג'רידו גם ככלי טיפולי לכל מצבי הסטרס הכרוני והסימפטומים הנלווים אליו כגון: אסטמה, אלרגיות, חרדה, דיכאון, עצבנות, עייפות, טראומה, פסוריאזיס, טינטון אוזניים, הפרעות קשב וריכוז, ויסות חושי, ויסות ריגשי, בעיות במערכת העיכול, במערכת החיסון, במערכת העצבים, במערכת ההורמונלית והרשימה עוד ארוכה.

 

בסופו של דבר, וזאת השורה התחתונה, הנשימה שלנו, או יותר נכון להגיד האופן שבו אנו נושמים, משפיע ומחובר לכל מערכות הגוף. תלמדו לנשום נכון, תהדקו את הקשר שלכם למערכת הנשימה והגוף שלכם יודה לכם מאוד.

 

בהזדמנות זו, חשוב להבהיר ולהדגיש כי לא כל נגינה בדיג'רידו תלמד אתכם לנשום נכון! יש המון ניואנסים בנשימה שצריך לדעת ולשים לב אליהן, ולכן חשוב מאוד לעבור את החניכה בצורה מסודרת ומקצועית. בדיוק בשביל זה הקמתי את המרכז לטיפול בדיג'רידו – סטודיו נשימה מעגלית פרדס חנה.

 

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר.

אייל עמית - מורה לנשימה נכונה ומלווה תהליכי ריפוי באמצעות דיג'רידו

המרכז לטיפול בדיג'רידו - סטודיו נשימה מעגלית

רח' עמל 8 פרדס חנה

נייד 0524822842

דיסקליימר: אייל עמית הוא פולמונאוט בתחום הנשימה, הוא לא רופא והשיטה שהוא מביא היא שיטה בתחום הרפואה המשלימה שלא מחליפה טיפול או יעוץ רפואי. אייל מלווה את תהליך הריפוי שלכם ובאמצעות השיטה הייחודית שפיתח תוכלו ללמוד כיצד לטפל ולרפא את עצמכם. האחריות על הריפוי של הגוף הינה שלכם.ן בלבד.

 

שינוי גודל גופנים