/ אייל עמית

אייל עמית

סדנה עצמית לבניית דיג'רידו . סטודיו נשימה מעגלית. אייל עמית. פרדס חנה
mukesh (7)
דיג'רידו מקצועיים חדשים למכירה. סטודיו נשימה מעגלית אייל עמית פרדס חנה
אייל עמית מורה לנגינה בדיג'רידו סטודיו נשימה מעגלית פרדס חנה
WhatsApp Image 2020-07-22 at 21.20.18 (2)
WhatsApp Image 2021-10-14 at 12.23.16

אייל עמית, מורה לנשימה נכונה ומלווה תהליכי ריפוי באמצעות דיג'רידו, המביא עמו ניסיון של 23 שנים בתחום הדיג'רידו, הוא מוותיקי הנגנים, הבנאים, המורים והמטפלים בדידג'רידו בישראל ותלמידו הקרוב של המאסטר ההודי – מוקש דהימן,

 

את סטודיו נשימה מעגלית הקים לפני עשור בחצר ביתו בפרדס חנה הן במטרה לשמר את מלאכת בנייתו של הדיג'רידו והן במטרה להפיץ וללמד את איכויותיו התרפויטיות של הכלי בתחומי הגוף, הנפש והתודעה.

 

הדיג'רידו הנו כלי נגינה בעל תו אחד ונחשב ככלי הנשיפה העתיק בעולם. את הכלי פיתחו תושביה המקוריים של אוסטרליה – האבוריג'ינים, שבתרבותם הקדומה שימש בעיקר לטקסים פולחניים ולצורכי ריפוי.

 

באמצעות הדידג'רידו ניתן להשיב נשימה טבעית שאבדה ולהפחית משמעותית סימפטומים הקשורים בסטרס כרוני כגון: אסטמה, אלרגיות, נחירות, דום נשימה, חרדה, דיכאון, טראומה, והרשימה עוד ארוכה.

 

טכניקת הבנייה, שיטת הלימוד ושיטת הטיפול הייחודית והבלעדית שפיתח אייל ברבות השנים, מבוססות על תורתו ומשנתו של מוקש - מורו הרוחני של אייל בשני העשורים האחרונים והרוח החיה אצלו בסטודיו.

 

מרחב הנשימה של סטודיו נשימה מעגלית מחולק לשלושה אזורים. בית המלאכה בו אייל בונה את כלי הדיג'רידו בעבודת יד, הסטודיו עצמו בו אייל מלמד, מטפל ועורך טקסי סאונד הילינג, וחצר הסטודיו שבה גם עומד אוהל טיפי המשמש כמרחב היטהרות, לימוד ו-וולקאמינג סנטר.

 

אל סטודיו נשימה מעגלית מגיעים תלמידים ומטופלים מכל רחבי הארץ. צפון, דרום ומרכז, ללא הבדלי דת, מין, גזע, לאום ומגדר. הנשימה היא לכולם.

 

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור קשר

אייל עמית - מורה לנשימה נכונה ומלווה תהליכי ריפוי באמצעות דיג'רידו

סטודיו נשימה מעגלית

רח' עמל 8 ב' פרדס חנה

נייד 0524822842

 

שינוי גודל גופנים