/ מוזה הוצאה לאור | אייל עמית

מוזה הוצאה לאור | אייל עמית

מוזה הוצאה לאור הוקמה בשנת 2004 על ידי הסופר ומספר הסיפורים אייל עמית

לדף המבצעים לחצו כאן

וכתבתָּ

46 סיפורים קצרים בז'אנר הספוקן סטוריז. סיפורים אמיתיים מחייו של המחבר שיקחו אתכם למסע מטלטל, מרגש, מפתיע ומצחיק. סיפורים על אהבה, על זוגיות, על הורות, קריירה, הגשמה עצמית, מסעות, טיולים, בריאות, רוח, כסף, אומץ, שינוי, אש ולא מעט עשן. סיפורים מלאי השראה הכתובים בשפה עכשווית, קלילה וזורמת. ספר מתנה מושלם למי שהיה כבר במופע הסיפורים של אייל עמית, וגם למי שעוד לא הספיק. עכשיו ב-50ש"ח (במקום 82ש"ח)

כושי בלאנטיס

ספר התעוררות! מסע פנטזיה צבעוני ומעורר השופך אור על נושא העבדות המודרנית. סיפורו של איש היטק המואס בשגרת חייו הנוחים, המרופדים והמשעממים, אשר מת לעשות שינוי בחייו, כמהה ללכת אחר ליבו, אך פשוט איננו מסוגל. היציאה מכלוב הזהב איננה פשוטה כלל. בנסיבות מפתיעות ולא שגרתיות הוא יוצא למסע הזוי ויוצא דופן ממנו הוא לא חוזר אותו דבר. עלילה מלאת השראה הנוטעת בקורא את האומץ ללכת אחר לבו. הספר יצא לאור בשנת 2004 . כיום כבר במהדורתו השישית. עכשיו ב-45ש"ח (במקום 69ש"ח)

צבע בכחול וזרוק לים

38 סיפורים קצרים על הטיול הגדול לדרום אמריקה. צ'וֹלוֹת בבוליביה, אינדיאנים באמזונס, הזיות בקולומביה, שוד עם אקדח לתוך הראש בברזיל ואפילו מפגש עם המוות – הם רק חלק קטן מהמסע הצבעוני וההזייתי אליו הוא יוצא עם שחרורו מהצבא. מסתבר שהחזרה הביתה אחרי טיול ארוך כזה, איננה פשוטה בכלל. כיצד מתמודדים? סיפורים קצרים ובועטים, מפתיעים ומצחיקים. ספר מתנה אולטימטיבי לכל מי שמתכנן טיול אחרי הצבא, ובייחוד למי שחזר! הספר יצא לאור בשנת 2001. כיום במהדורתו העשירית. עכשיו ב-42ש"ח (במקום 56ש"ח)

שלושת הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד!

שלושת הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד! רק 120ש"ח! במקום 207ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשלושת הספרים)

שני הספרים "וכתבתָּ + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד!

שני הספרים "וכתבתָּ + צבע בכחול וזרוק לים" במחיר מיוחד! רק 82ש"ח! במקום 138ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשני הספרים)

שני הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד!

שני הספרים "וכתבתָּ + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד! רק 88ש"ח! במקום 151ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשני הספרים)

שני הספרים "צבע בכחול + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד!

שני הספרים "צבע בכחול + כושי בלאנטיס" במחיר מיוחד! רק 75ש"ח! במקום  125ש"ח (מחיר קטלוגי מלא לשני הספרים)