דיג'רידו ככלי לריפוי עצמי

להפחית חרדות, לשחרר את הסטרס הכרוני, להעצים את תחושת הנינוחות והשלווה, לשלוט בווליום המחשבות, להגביר את החוסן והבטחון העצמי.
נשמע טוב?
את כל הדברים האלה הדיג'רידו יודע לעשות. אבל זה לא הכל. ברמה הגופנית הרשימה ארוכה בהרבה. המובנות מאליהן הן מן הסתם כל מחלות מערכת הנשימה כגון אסטמה, אלרגיות, נחירות, דום שינה וכו'. גם שם הדיג'רידו עשוי מאוד לעזור.

באתר קופ"ח מכבי כבר מכירים היום ואף ממליצים על הדיג'רידו ככלי ריפוי למערכת הנשימה. לא רחוק היום שיכירו בכלי הריפוי הזה גם בהקשר למערכת העיכול, מערכת העצבים (עובד חזק על עצב הוואגוס), המערכת ההורמונלית, ולמעשה על כל מערכות הגוף.
תאכלס, הכל מחובר לנשימה!
כמעט הכל.
הרי לכולנו ברור שאכילה נכונה והקפדה על תנועה נכונה הכרחיות לבריאות שלנו, ואם אני אכניס לגוף רק ג'אנק ואעביר את חיי כל היום ברביצה על הספה בלי לזוז, ברור שבריאות לא תהיה כאן. אחלה. נהדר. את זה כולנו יודעים. אבל משום מה את ההזנה הגדולה והחשובה ביותר לגופינו אנחנו נוטים לשכוח, ואם לא לשכוח אז להתיחס אליה כמובנת מאליה - הנשימה!

לא משנה כמה ספורט אעשה וכמה אוכל בריא אצרוך, אם אני לא נושם נכון, ולאורך זמן, משהו בסיסטם בוודאות ידפק, או יחרוק, או יפסיק לגמרי לתפקד.

אבל...

ואלה החדשות הטובות, המשפט הזה ברוב המיקרים גם פועל הפוך:
אם אני לומד לנשום נכון, מרבית התסמינים מהם סבלתי יעלמו כלא היו, או לפחות יצטמצמו במידה ניכרת. הכל תלוי כמובן בחומרת המצב איתה הגעתי.

אז איך לומדים לנשום נכון?

יש המון דרכים ושיטות ללמוד נשימה נכונה. אחת מהן היא באמצעות כלי הדיג'רידו - מלך הפראניימה.

חשוב להדגיש שיש הבדל גדול בין ללמוד נגינה בדיג'רידו לבין ללמוד נשימה נכונה באמצעותו. אלה שני דברים שונים על אף אזורי החפיפה הדומים בינהם. האחד יותר למטרות מוסיקליות והשני יותר למטרות תרפוייתיות.

בלימוד שלי אני כאמור משתייך יותר לקבוצה השנייה.
מלמד נשימה נכונה באמצעות הדיג'רידו. נשימה שבאה לידי ביטוי לא רק כשהדיג'רידו מחובר לי לשפתיים, אלא ביומיום, כל הזמן, גם כשאני ישן בלילה.

זאת מטרת העל בלימוד שלי - להשיג שליטה במערכת הנשימה ולהטמיע הרגלי נשימה נכונים לחיים.

את ההתמחות שלי בנשימה נכונה באמצעות דיג'רידו השגתי אחרי שנים רבות של תרגול ולמידה ממאסטר הודי שזכיתי להכיר מקרוב - מוקש דהימן.
לצערי מוקש כבר איננו איתנו בגופו, אך רוחו ממשיכה לחיות ולהדהד בין קירות הסטודיו.

אם מתעוררת בכם הקריאה או הרצון ללמוד לנשום נכון, אם גם אתם רוצים להינות מכל איכויות הריפוי המופלאות של הכלי הקדום והמופלא הזה,
אני כאן, עם 22 שנות נסיון, עם תחושת שליחות אמיתית וסבלנות אין קץ.
השיעורים מתקיימים אצלי בסטודיו בפרדס חנה. שיעור פרטי, אחד על אחד, באורך שעה מלאה עם תשומת לב מלאה.

אין צורך בידע קודם.
מגיל 17 ומעלה.

לפרטים נוספים מוזמנים ומוזמנות ליצור קשר

סטודיו נשימה מעגלית

אייל עמית

מורה לדיג'רידו בפרדס חנה 0524822842 

דיג'רידו ככלי ריפוי. סטודיו נשימה מעגלית פרדס חנה. אייל עמית
WhatsApp Image 2021-10-14 at 12.24.26

 

שינוי גודל גופנים